29/03
01:00
01:00
Blooming
Aurora
Aurora
29/03
12:00
12:00
Os Belenenses
Feirense
Feirense
29/03
13:00
13:00
Pirin Blagoevgrad
Etar
Etar
29/03
13:30
13:30
Barry
Penybot
Penybot
29/03
13:30
13:30
Pontypridd Town
Haverfordwest
Haverfordwest
29/03
13:30
13:30
Bristol R.
Leicester
Leicester
29/03
13:30
13:30
Colwyn Bay
Aberystwyth
Aberystwyth
29/03
13:30
13:30
Connah S Q.
Newtown
Newtown
29/03
13:45
13:45
Cibalia
Osijek
Osijek
29/03
14:00
14:00
Millwall
W. Bromwich
W. Bromwich
29/03
14:00
14:00
Cukaricki
Novi Pazar
Novi Pazar
29/03
15:00
15:00
Rogaska
Bravo
Bravo
29/03
15:00
15:00
Pacos F.
Oliveirense
Oliveirense
29/03
15:30
15:30
Arda
Krumovgrad
Krumovgrad
29/03
15:30
15:30
Solin
Jarun
Jarun
29/03
15:50
15:50
Istra 1961
Lok. Zagreb
Lok. Zagreb
29/03
16:00
16:00
Cardiff
Sunderland
Sunderland
29/03
16:00
16:00
Hull
Stoke
Stoke
29/03
16:00
16:00
Norwich
Plymouth
Plymouth
29/03
16:00
16:00
QPR
Birmingham
Birmingham
29/03
16:00
16:00
Southampton
Middlesbrough
Middlesbrough
29/03
16:00
16:00
Huddersfield
Coventry
Coventry
29/03
16:00
16:00
Preston
Rotherham
Rotherham
29/03
16:00
16:00
Sheffield W.
Swansea
Swansea
29/03
16:00
16:00
Radnik
Vojvodina
Vojvodina
29/03
16:30
16:30
Gil Vicente
Famalicao
Famalicao
29/03
16:30
16:30
Tondela
Vilaverdense
Vilaverdense
29/03
16:30
16:30
Voluntari
Hermannstadt
Hermannstadt
29/03
17:30
17:30
Ruzomberok
Dun. Streda
Dun. Streda
29/03
17:30
17:30
Maribor
Radomlje
Radomlje
29/03
18:00
18:00
IMT Novi Beograd
Zeleznicar Pancevo
Zeleznicar Pancevo
29/03
18:00
18:00
TSC Backa Topola
FK Vozdovac
FK Vozdovac
29/03
18:00
18:00
Levski
Slavia Sofia
Slavia Sofia
29/03
18:00
18:00
Belupo
Osijek
Osijek
29/03
18:10
18:10
Leoben
Kapfenberg
Kapfenberg
29/03
18:10
18:10
S. Polten
Amstetten
Amstetten
29/03
18:30
18:30
Blackburn
Ipswich
Ipswich
29/03
19:00
19:00
Benfica
Chaves
Chaves
29/03
19:30
19:30
Nyonnais
Sion
Sion
29/03
19:30
19:30
Sepsi
CFR Cluj
CFR Cluj
29/03
19:30
19:30
Xamax
Schaffhausen
Schaffhausen
29/03
19:30
19:30
Austria V.
BW Linz
BW Linz
29/03
20:00
20:00
Beerschot Wilrijk
Genk U23
Genk U23
29/03
20:00
20:00
NAC Breda
Maastricht
Maastricht
29/03
20:00
20:00
Ado Den Haag
Groningen
Groningen
29/03
20:00
20:00
Emmen
Jong Ajax
Jong Ajax
29/03
20:00
20:00
Helmond
Willem II
Willem II
29/03
20:00
20:00
Venlo
TOP Oss
TOP Oss
29/03
20:00
20:00
Club Brugge U23
Dender
Dender